OSP Domecko Ochotnicza Straż Pożarna Domecko

1 procent

Każdy z nas co roku musi "rozliczyć się" z urzędem skarbowym. Przy okazji prawo podatkowe w Polsce pozwala na przekazanie 1% podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego. Kto tego nie czyni, przekazuje w całości swój podatek do skarbu państwa. Ktoś może powiedzieć: Niewiele zarabiam, jakie ma znaczenie mój 1%? Niezależnie od tego jak wysokie są nasze zarobki, powinniśmy wykorzystać możliwość pomocy organizacji która robi coś dobrego! Wiele organizacji bazuje na wpływach z podatku dochodowego.

OSP w Domecku również zbiera 1% podatku dlatego zwracamy się do mieszkańców, przedsiębiorców, sympatyków, przekaż swój podatek na rzecz OSP w Domecku, zrób coś dobrego dla siebie!
Przed jednostkami ochrony pożarowej stawiane są coraz to nowe wyzwania. Zakres obowiązków stale zwiększa się, również skala zagrożeń czyhających na strażaków stale wzrasta. Do walki z przeciwnościami losu potrzebne są specjalistyczne narzędzia które kosztują sporo pieniędzy. Dlatego przekazując 1% podatku zwiększasz swoje bezpieczeństwo. Środki pozyskane w ten sposób posłużą do zakupu umundurowania i sprzętu.

Aby przekazać swój 1% podatku na OSP w Domecku trzeba spełnić jeden prosty warunek. W zeznaniu podatkowym należy wypełnić rubryki dotyczące wniosku o przekazanie podatku na organizacje pożytku publicznego. Do tego potrzebne są dane jednostki oraz numer KRS, które podane są poniżej. Nie zapomnimy o uzupełnieniu celu szczegółowego aby mieć pewność ze pieniądze trafią właśnie do nas.

 

OSP DOMECKO
KRS: 0000116212
ul. Opolska
46-070 Domecko